Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sveiki, na laukiat dawn 2?
Bukit atsargus tautieciai,dar viena pamoka kad nedalinkit passwordu visiems savoBig GrinBig GrinBig Grin plius visiems pohui cia ant to tavo l2 eglobalo pay2win servas maziau cia reklamuok ta suda? ir tu man geriau papasakok prie ko cia hwid banas uz ka? uz tai kad kazkokius batonus apscamino? give me a fucking break,nes servuose visada buna parasyta kad adminai neatsako uz scam :) juokdarys sekmes ir tau gyvenime cia kazkam irodyt nesamones nes LT community zluges vapse l2 batonai like lost :)
Reply
(11-25-2018, 04:10 PM)Bahuras Wrote:
You are not allowed to view links.Register or Login to view.
Bukit atsargus tautieciai,dar viena pamoka kad nedalinkit passwordu visiems savoBig GrinBig GrinBig Grin plius visiems pohui cia ant to tavo l2 eglobalo pay2win servas maziau cia reklamuok ta suda? ir tu man geriau papasakok prie ko cia hwid banas uz ka? uz tai kad kazkokius batonus apscamino? give me a fucking break,nes servuose visada buna parasyta kad adminai neatsako uz scam :) juokdarys sekmes ir tau gyvenime cia kazkam irodyt nesamones nes LT community zluges vapse l2 batonai like lost :)

nieko as nereklamuoju, tiesiog informuoju.
Reply
tai reikejo iskirpt visur kur rasomas servo pavadinimas,bent gerai kad nesigini kad patys sugrybavot:)
Reply
(11-25-2018, 04:10 PM)Bahuras Wrote:
You are not allowed to view links.Register or Login to view.

Tu sveikas? porą atsakymų į tavo pastabas:

Dėl psw dalinimosi- Pats matai, kad tavo draugelis dalina tuos passwordu (šiuo atveju SWS) lygiai taip pačiai ir kiti. + nežinodamas žmogaus visiškai. Low rate kitaip nepažaisi.
Aš jam daviau visus passwordus, nes ne vieną kart lošėm kartu (nebūtinai jo CP, bet vienam klane tai tikrai)- Dėja nauji žmonės prisijungę prie cp pasirodo labiau verti pasitikėjimo nei tavo draugelis Big Grin
Dėl servero reklamos- xDDDDD neradai prie ko prisipist. Nieks čia nereklamuoja to serverio, nu krw krw ant kiek neturėjai ką pasakyt. Imsim čia blet ir karpysim tą servo info iš visur. charo duomenų neiškirpau tikrai nevargsiu servo info iškirpt... Ir autistams aišku, kad tikslas ne reklama, o informuoti žmones apie pixelių vagį :)
LT l2 communitis tik Batonai likę- Kolega, pats randatės L2 forume LT skiltyje, papasakokite kaip Jus ne komiūničio dalis? Big Grin

Tada pastabėlė iš manęs: Kodėl taip šokai gint Deividuką? tegu pats už save pastovi, nes nuo vagystės tai nei discorde, niekur su mum nebendrauja Sad O motyvas man labai įdomus buvo Sad
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)